Mé dva problémy v těhotenství

Štrůdl mánie mě stále nepřešla, to jen tak na začátek. Dohnalo mě to tak daleko, že jsem si ho nakonec vážně začla i péct a dokonce, když jedeme někam na návštěvu, tak hostitele předem prosím, aby nachystali štrůdl jako dezert. Asi vypadám nezdvořile a na otázku „Co byste si dali?“ bych měla odpovědět něco jako „nedělej si těžkou hlavu“ nebo „neobtěžuj se“, ale ne, já vyklopím „štrůdl!“:-) Snad to s úsměvem berou i ostatní.

Dnes bych chtěla trošku přiblížit, co mi brání v tom, užívat si těhotenství:

bricho

Mám strach ze strií, proto své tělo pravidelně mažu olejem. Jasně, existují drahé krémy a mastičky a kdesi cosi, ale já si myslím, že než se patlat nějakou chemií, tak se raději budu patlat (téměř) přírodním olejem. Používám olivový a musím zaklepat, ale doteď se mi žádné strie neudělalaly. Prý je to ale genetické, takže děkuji mamince, že mi dala skvělou výbavu do života. Doufám, že jsem to nezakřikla.

Dalším mým problémem je pálení žáhy. Říká se, že čím víc maminku pálila žáha v těhotenství, tím vlasatější bude dítě. No tak mně se asi narodí dítě s afrem, jinak si to neumím představit. Někdo doporučuje na žáhu mléko, já doporučuji vodu s jedlou sodou. Rozmíchat a vypít. Je to hnusné, nebudu lhát. Ale pak se vyříháte a je po problému.

 

Reklamy

One thought on “Mé dva problémy v těhotenství

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s